![](https://i0.wp.com/alfeios2020taptok.org/wp-content/uploads/2022/07/Γενική-Συνέλευση-2022.png?resize=604%2C340&ssl=1)
Καλούνται όλα τα μέλη του Αναπτυξιακού Συλλόγου ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ- ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ-ΤΡΙΠΟΛΗΣ “ΑΛΦΕΙΟΣ ΜΑΙΝΑΛΟ 2020” σε Tακτική Γενική Συνέλευση που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 3 Ιουλίου 2022 και ώρα 12.00π.μ στο πνευματικό κέντρο Μεγαλόπολης με τα ακόλουθα θέματα ημερησίας διάταξης:
- Εκλογή Προεδρείου Γ.Σ.
- Ενημέρωση Μελών
- Απολογισμός οικονομικών
- Έκθεση Εξελεγκτικής επιτροπής
- Έγκριση απολογισμού και απαλλαγή Δ.Σ.
- Εκλογή Εφορευτικής επιτροπής
- Εκλογή Δ.Σ. και Εξελεγκτικής Επιτροπής